Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Czechowice-Dziedzice
    (43-502)

Praca na stanowisku Dietetyk

Czechowice-Dziedzice

, Naturhouse

Dietetyk

Opis stanowiska

- układanie indywidualnych planów żywieniowych,
-prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse,
- zdobywanie zaufania klienta,
- fachowa obsługa klienta według schematu ustalonego przez centralę Naturhouse,
- zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse,
- przygotowanie materiałów merytorycznych na zlecenie centarali Naturhouse.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki:żywienie i dietetyka, technolog żywienia),
- zorientowanie na klienta,
- komunikatywność,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,
- zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,
- wysoka kultura osobista,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premie),
- szkolenie na koszt firmy
- satysfakcję z wykonywanej pracy,
- miłą atmosferę pracy i regularne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.