Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zarządzania danymi

Szczecin

, LSJ HR Group

Specjalista ds. zarządzania danymi
Szczecin

Opis stanowiska

Nasz Klient, międzynarodowa, szybko rozwijająca się na rynku polskim firma tworzy nowe miejsca pracy w otwierającym się Dziale Produktu. Ciekawe, pełne wyzwań i umożliwiające pracę z językiem obcym stanowisko:

Specjalista ds. Zarządzania Danymi
Lokalizacja: Szczecin – Centrum
Opis stanowiska:
• Praca z komputerowym systemem ERP
• Kontrola i nadzór nad poprawnym obiegiem danych dotyczących opisów towarów zawartych na etykietach
• Tworzenie etykiet towarowych zgodnie z obowiązującymi standardami międzynarodowymi
• Przesyłanie w systemie gotowych etykiet towarów do zatwierdzenia przez filie i dystrybutorów
• Aktualizacja (w systemie) wyglądu i fizycznego rozmiaru etykiet i opakowań do nowych produktów
• Uczestnictwo w globalnych projektach jako doradca i konsultant
• Rozwiązywanie problemów dotyczących etykiet i danych

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
• Zdolności analityczne, dokładność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie niewątpliwym atutem

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet dodatków pozapłacowych
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
• Bardzo przyjazną atmosferę pracy
• Możliwości rozwoju w strukturach firmy
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku
• Pracę w młodym dynamicznym zespole