Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku MŁODSZY ANALITYK FINANSOWY

Warszawa

, Klient PMP

MŁODSZY ANALITYK FINANSOWY
Warszawa

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta – renomowanej firmy doradczo - inwestycyjną o szerokim zakresie usług i praktyce w prowadzeniu transakcji kapitałowych- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: PRO86
Lokalizacja: Warszawa
½ etatu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:
• sporządzanie raportów, analiz finansowych płynności poszczególnych spółek
• przeprowadzanie merytorycznych analiz budżetów i raportów
• ocena rentowności planowanych zadań i projektów oraz stałe wdrażanie usprawnień w danym zakresie
• monitorowanie, optymalizowanie i planowanie kosztów oraz wydatków spółek
• weryfikacja i rejestracja rozliczeń, umów i pozostałej dokumentacji
• udział w comiesięcznym zamknięciu i przygotowaniu sprawozdań zarządczych
• udział w opracowywaniu i rewizjach planów i prognoz finansowych spółek
• tworzenie raportów ad hoc
• współpraca z kluczowymi działami w organizacji - dostarczanie odpowiednich danych oraz raportów

Wymagania

• wykształcenia wyższego
• kilkuletniego doświadczenie w zakresie analiz finansowych i controllingu finansowego
• znajomości finansów przedsiębiorstwa
• umiejętności tworzenia prognoz finansowych
• umiejętności sporządzania wycen wartości – mile widziane
• zaawansowanej znajomości obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel

Oferujemy

• zatrudnienie na ½ etatu
• elastyczny czas pracy
• pracę w zgranym zespole, przyjaznej i inspirującej atmosferze
• możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach
• atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”