Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Operator maszyn

Gdynia

, ACTIO HR

Operator maszyn
Gdynia

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta firmy działającej w branży przemysłu spożywczego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
Obsługiwanie i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń stosowanych w procesie pakowania produktów spożywczych,
Wykonywanie przeglądów technicznych oraz wyznaczanie maszyn do wykonania napraw serwisowych oraz konserwacyjnych,
Prowadzenie obowiązującej dokumentacji technicznej,
Wykonywanie operacji demontażowo-montażowych, części i zespołów urządzeń,
Przeprowadzanie rozruchu maszyn i urządzeń pakujących,

Wymagania

Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne najlepiej w kierunku mechanicznym,
Doświadczenie w pracach produkcyjnych, najlepiej jako operator maszyn,
Praktyczna umiejętność usuwania usterek mechanicznych,
Umiejętność organizowania i planowania swojej pracy,
Gotowość do pracy w systemie zmianowym, (3 zmiany),
Zdolność do pracy w zespole pod presją czasu,
Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych ,

Oferujemy

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Oferta pracy tymczasowej.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)