Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Inżynier Projektu

Legnica

, Winkelmann

Inżynier Projektu
Legnica

Opis stanowiska

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:
-uczestnictwo w analizie nowych narzędzi i w procesie przekazywania wiedzy,
-uczestnictwo w odbiorze narzędzi u dostawców,
-uczestnictwo w odbiorze konstrukcyjnym,
-kierowanie przygotowaniem specyfikacji,
-zarządzanie testami narzędzi i produkcją seryjną (Polska i Niemcy),
-planowanie postępu projektu narzędzi,
-współpraca w zakresie projektów specjalnych (innowacyjność, projekty racjonalizatorskie).

Wymagania

-wykształcenie wyższe,
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
-znajomość EDV,
-znajomość programów CATIA , CAM oraz maszyn CNC,
-doświadczenie zawodowe w dziedzinie narzędzi wykorzystywanych w technikach łączenia, spawania i formowania,
-mile widziane doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej,
-staranność, samodzielna wiedza zawodowa,
-umiejętność pracy w zespole,
-globalna gotowość operacyjna,
-chęć rozwoju,
-otwartość na wyzwania,
-bardzo dobra komunikacja.

Oferujemy

-skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
-możliwość wdrażania podczas pracy własnych pomysłów i usprawnień,
-możliwość porozumiewania się i rozwijania znajomości języków obcych: angielski, niemiecki – dofinansowanie do nauki,
-wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i posiadanych kompetencji,
-nagrody uznaniowe,
-świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
-dofinansowaną stołówkę posiłkową,
-plenerowe imprezy integracyjne,
-roczne rozmowy pracownicze,
-szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
-kartę Multisport Benefit,
-grupowe ubezpieczenia pracownicze,
-bezpieczne i higieniczne warunki pracy.