Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Koordynator podróży z j. angielskim

Rzeszów

, Adecco Poland Sp. z o.o.

Koordynator podróży z j. angielskim
Rzeszów

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta - światowego lidera specjalizującego się w zarządzaniu wyjazdami służbowymi - poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Główne zadania:
• Obsługa telefoniczna klientów biznesowych z całego świata
• Rezerwacja lotów i hoteli zgodnie z potrzebami klientów
• Praca przy użyciu wewnętrznego systemu

Wymagania

• Biegła znajomość j. angielskiego (C1)
• Znajomość innych j. obcych na poziomie min. B2 będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej
• Praktyczna znajomość obsługi komputera

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Liczne szkolenia (w tym gruntowne wdrożeniowe)
• Dodatkowe benefity (m.in.: dodatki za zmiany nocne/weekendowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karty żywieniowe, dofinansowanie wakacji, studiów, kursów, itp.)
• Bezpłatny transport w porach nocnych
• Pracę w przyjaznym, zgranym zespole
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).