Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Księgowy ze znajomością języków europejskich

Łódź

, CEE Experts

Księgowy ze znajomością języków europejskich
Łódź

Opis stanowiska

CEE Experts Uszyński Sp. j.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa zamówień
Uzupełnianie, wystawianie oraz księgowanie faktur
Kontrola terminów płatności
Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
Wsparcie w obiegu dokumentacji wewnątrz działu
Administracja baz danych, tworzenie raportów

Wymagania

Minimum roczne doświadczenie w obszarze finansów oraz księgowości
Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków: niemiecki, francuski, norweski, fiński, duński, niderlandzki, szwedzki, czeski, włoski, portugalski
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Pracę w międzynarodowym dynamicznym środowisku
Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, MBA;
Udział w rozmaitych programach szkoleniowych (tj. ACCA)
Możliwości rozwoju w strukturach firmy
Pakiet benefitów dodatkowych
Umowę o pracę
Możliwość elastycznych godzin pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."