Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent Opiekuna Mieszkań

Warszawa

, Parama Group Sp. z o.o.

Asystent Opiekuna Mieszkań
Warszawa

Opis stanowiska

Interesujesz się nieruchomościami i chciałbyś zdobyć wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami? Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie i nauczyć się zawodu, dołącz do nas! Najlepszym oferujemy stałą współpracę!

Najważniejsze zadania:

pomoc Opiekunowi Mieszkań w opiece nad wynajmowanymi nieruchomościami
pomoc w wyszukiwaniu najemców mieszkań
pomoc w przygotowywaniu zestawień ofertowych, baz danych, itp.
pomoc w przygotowywaniu umów, pism i innej dokumentacji
pomoc w prowadzeniu rozliczeń pomiędzy najemcą, właścicielem i firmą
archiwizowanie dokumentacji
kontakt z urzędami i instytucjami
kontakt z najemcami i właścicielami mieszkań
pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów

Wymagania

wysoka kultura osobista
znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu
zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania

Oferujemy

zatrudnienie na umowę zlecenie
zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania nieruchomościami
lekcje języka angielskiego
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w profesjonalnym zespole
możliwość rozwoju zawodowego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.