Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Miesięczny płatny STAŻ u producenta filmowego

Warszawa

, BAHAMA FILMS

Miesięczny płatny STAŻ u producenta filmowego
Warszawa

Opis stanowiska

Producent filmowy i organizator warsztatów filmowych
BAHAMA FILMS
poszukuje:

STAŻYSTKI/STAŻYSTY
(nr ref. ST)

Zadania:
- pomoc przy promocji i organizacji warsztatów scenariuszowych
- moderowanie profili filmowych na portalach społecznościowych i prowadzenie działań z zakresu marketingu szeptanego
- pomoc przy produkcji nowych projektów filmowych
- kontakt z partnerami i klientami firmy

Wymagania

- student lub absolwent
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- otwartość
- sumienność
- zaangażowanie
- zainteresowanie filmem
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- miesięczny płatny staż z opcją zatrudnienia
- możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
- kontakt z twórcami i zdobycie doświadczenia w branży filmowej

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz 883"