Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Łazy
    (05-085)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z orzeczeniem

Łazy

, Capital Work

Pracownik biurowy z orzeczeniem
Łazy

Opis stanowiska

Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko pracownika biurowego. Miejsce pracy: Łazy (powiat piaseczyński, gmina Lesznowola)

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji biurowej, obsługa urządzeń biurowych, wsparcie pracy działu kadrowo-płacowego (pisanie pism, przygotowywanie korespondencji do wysłania, wykonywanie telefonów do kierowców, wprowadzanie informacji do systemu)

Wymagania

• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• wykształcenie min. średnie
• dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet) oraz urządzeń biurowych
• dobra organizacja pracy i samodzielność
• wysoki poziom zaangażowania
• mile widziana znajomość specyfiki pracy działu kadrowo-płacowego

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
• terminowo wypłacane wynagrodzenia
• ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".