Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lublin

, P.H.U AUTO-COLOR Spółka Jawna

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Lublin

Opis stanowiska

- aktywna praca w terenie, polegająca na budowaniu bazy klientów
- sprzedaż produktów (lakiery samochodowe, dodatki)
- realizacja założonych celów sprzedażowych
- budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie

Wymagania

- znajomość branży (lakiernictwo samochodowe) - będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- samodzielność i nastawienie na sukces
- sumienność oraz pracowitość

Oferujemy

- umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja)
- niezbędne narzędzia pracy (samochód + telefon)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu przedstawicele.pl.