Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Koordynator ds. eksploatacji i ruchu

Poznań

, ENEA Centrum Sp. z o.o.

Koordynator ds. eksploatacji i ruchu
Poznań

Opis stanowiska

Do najważniejszych zadań Koordynatora ds. eksploatacji i ruchu należeć będzie m. in.:
•Bezpośredni nadzór nad całokształtem zagadnień technicznych związanych z pracą elektrowni;
•Bezpośredni nadzór i kontrola oraz organizacja pracy podległych mu pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami;
•Bezpośredni nadzór i kontrola firm zewnętrznych obsługujących elektrownie i wykonujących prace na terenie elektrowni;
•Prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem w urządzenia, części zamienne i materiały niezbędne do bezawaryjnej pracy elektrowni;
•Prowadzenie dokumentacji związanej z techniczną działalnością zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów, dbałość aby była aktualna i właściwie przechowywana;
•Wykonywanie ocen technicznych, instrukcji, analiz i sprawozdawczości związanej z pracą elektrowni;
•Prowadzenie ewidencji czasu pracy podległych pracowników i wykonanie kart do jego rozliczenia;
•Sporządzanie harmonogramów pracy dyżurnych elektrowni.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe elektryczne;
•Minimum 2- letnie doświadczenie w branży elektroenergetycznej przy urządzeniach SN i NN;
•Pożądane uprawnienia SEP „E” i „D” z pomiarami grupa I bez ograniczenia napięcia;
•Prawo jazdy kat. B;
•Dobra organizacja pracy;
•Samodzielność w działaniu;

Oferujemy

• umowa o pracę;
• pełen wymiar czasu pracy;
• system pracy – jednozmianowy;
• pakiet świadczeń pracowniczych ;
• szkolenia ;
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.