Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Żagań
    (68-100)

Praca na stanowisku księgowa/ kadry i płace

Żagań

, RANDSTAD POLSKA SP Z O.O.

księgowa/ kadry i płace
Żagań

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Żar, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa wynagrodzeń dla pracowników etatowych oraz zleceniobiorców
- sporządzanie i weryfikacja dokumentacji rozliczeniowej ZUS oraz deklaracji PIT pracowników i zleceniobiorców i przekazywanie ich do właściwych US
- sporządzanie deklaracji ZUS, GUS oraz innych deklaracji w ramach potrzeb
- przygotowanie raportów i analiz
- rozliczanie świadczeń pozapłacowych pracowników
- udzielanie informacji dotyczących świadczeń pozapłacowych pracowników ( ubezpieczenie na życie oraz opieka medyczna)
- przygotowanie dokumentacji pracowników związanej z ZUS (w tym sprawy związane z rentami i emeryturami)
- kontakt z pracownikami w sprawach dotyczących wynagrodzeń i ZUS
- współpraca w przygotowaniu budżetu wynagrodzeń
- ewidencjonowanie absencji
- aktualizowanie wewnętrznych regulaminów
- współpraca w projektach zespołowych

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów o ubezpieczeniach społecznych i podatkowych
- biegła obsługa komputera i praktyczna znajomość MS Office; w tym - - zaawansowana obsługa Excela
- znajomość obsługi urządzeń biurowych
- obsługa systemów kadrowo-płacowych
- komunikatywność
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- dokładność, odpowiedzialność, systematyczność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej

Oferujemy

- umowa o pracę
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji