Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Magazynier

Gdynia

, Solutions Polska Sp. z o.o.

Magazynier
Gdynia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Gdynia
Zatrudniona osoba będzie min. odpowiedzialna za:
• przyjęcie odpowiedzialności materialnej za powierzone materiały i pomieszczenia magazynowe na podstawie spisu inwentaryzacyjnego i protokołu zdawczo - odbiorczego
• przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym (jakościowym), sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia
• rozładunek i załadunek pojazdów
• rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą
• stosowanie odpowiednich zabiegów konserwacyjnych, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
• wydawanie materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych
• przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych
• kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

Wymagania

• wykształcenie zawodowe/ średnie
• min. 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość procesów magazynowych
• uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
• rzetelność, uczciwość, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań
• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w młodym i dynamicznym zespole

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”