Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. handlowych

Szczecin

, TOM Sp. z o.o.

Specjalista ds. handlowych
Szczecin

Opis stanowiska

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane.
W ramach grupy funkcjonuje zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego
i elektronicznego.

TOM Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. handlowych – rynek odpadów/surowców wtórnych

Nr ref. ogłoszenia: MB/02/2016
Miejsce pracy: Szczecin, ul. Pomorska 112

Do obowiązków pracownika zatrudnionego na stanowisku objętym niniejszą rekrutacją należeć będzie budowa rynku dostawców odpadów/surowców wtórnych ze szczególnym uwzględnieniem sektora B2B oraz współpraca z dotychczasowymi klientami Spółki. .

Wymagania

Atutem kandydatów ubiegających się o w/w stanowisko będzie doświadczeniem w branży surowców wtórnych lub pokrewnych, doświadczenie w logistyce, sektorze usług dla B2B oraz umiejętności handlowe. Charakter pracy na tym stanowisku wymaga sprawnego
i skutecznego działania.
Oferta skierowana jest również dla absolwentów i studentów ostatniego roku.

- umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych
- umiejętność analitycznego myślenia
- umiejętność organizacji pracy własnej
- wykształcenie wyższe
- kreatywność w działaniu i samodzielność,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji – przeszło 25 lat na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
- interesujące i dynamiczne środowisko pracy w młodym, energicznym zespole,

Proszę pamiętać by zawrzeć oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).
Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.