Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Wrocław

, Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Sp. z o.o.

Pracownik biurowy
Wrocław

Opis stanowiska

Jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego lub chcesz pogodzić pracę ze studiami zaocznymi, to oferta naszej firmy jest skierowana właśnie do Ciebie. Oferujemy pracę w biurze we Wrocławiu, w pełnym wymiarze godzin.
Obowiązki i zadania
• obsługa telefoniczna Klientów oraz telemarketing,
• bieżąca obsługa biura, dbałość o ład i porządek w siedzibie firmy,
• bieżąca pomoc i wsparcie dla pracowników firmy,
• dbałość o należyty obieg dokumentacji w firmie,
• nadzór nad korespondencją wychodzącą i przychodzącą oraz wysyłanie poczty,
• opieka nad gośćmi,
• pomoc w przygotowaniu i organizacji szkoleń,
• przygotowywanie zestawień, analiz, prezentacji zgodnie z otrzymanymi wskazówkami,
• codzienne raportowanie efektów pracy.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• dyspozycyjność we wszystkie dni robocze,
• umiejętność nawiązywania kontaktów przez telefon,
• rzetelność i sumienność w wykonywanej pracy,
• znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
• miła aparycja, dobra dykcja,
• umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,
• odpowiedzialność za pracę,
• mile widziane doświadczenie w telemarketingu.

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę o pracę,
• wsparcie i pomoc podczas 3-miesięcznego okresu próbnego,
• szkolenia wdrażające w zakres obowiązków, w tym z zakresu obsługi telefonicznej Klientów i sprzedaży telefonicznej,
• możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń i rozwoju zawodowego.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883 z późniejszymi zmianami”.