Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Sprzedawca / Sprzedawczyni Doradca Klienta Plus

Bielsko-Biała

, Cyfrowy Polsat

Sprzedawca / Sprzedawczyni Doradca Klienta Plus

Opis stanowiska

Sklep Firmowy Cyfrowego Polsatu i Plusa zatrudni Doradcę Klienta w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania

- wysoka motywacja
- zorientowanie na sprzedaż
- bardzo dobra obsługa komputera
- co najmniej podstawowa wiedza na temat technologii gsm i tv-sat
- doświadczenie w handlu mile widziane
- pozytywne opinie z poprzednich miejsc pracy mile widziane
- praca także w weekendy- zgodnie z harmonogramem
- doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- umowę o pracę
- wynagrodzenie stałe oraz premię od sprzedaży
- jest to praca na dłużej gdyż ilość wiedzy potrzebna do jej wykonywania jest dość duża- krótkodystansowcy