Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Głogów
    (26-432)

Praca na stanowisku kierownik ds. BHP i ochrony środowiska

Głogów

, Randstad Polska Sp z o.o.

kierownik ds. BHP i ochrony środowiska
Głogów

Opis stanowiska

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży drzewnej, zlokalizowanej w okolicach Zielonej Góry, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• tworzenie i nadzorowanie realizacji polityki bezpieczeństwa i higieny pracy
• pełne prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP
• przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
• nadzór nad prowadzeniem pomiarów środowiska pracy
• przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i kontrola ich ważności
• weryfikowanie i uaktualnianie instrukcji stanowiskowych obowiązujących w firmie
• dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na wszystkich występujących stanowiskach
• udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy - tworzenie dokumentacji powypadkowej
• opracowywanie i wprowadzanie programów podnoszących świadomość pracowników w zakresie BHP
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bhp i p. poż.
• inne obowiązki wynikające z rozporządzenia z dnia 2 września 1997 r. Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

-wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub kierunkowe studia podyplomowe
-min. 3 letnie doświadczenie zawodowe z zakresu BHP w firmie produkcyjnej, mile widziane osoby z doświadczeniem w przemyśle drzewnym
-bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych zakresie BHP, p. poż. i Ochrony Środowiska
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego – dodatkowy atut
-znajomość pakietu MS Office
-wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
-odpowiedzialność

Oferujemy

-umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego w firmie z zagranicznym kapitałem