Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Poznań

, Ochotnicze Hufce Pracy dla Pracodawcy

Doradca Klienta
Poznań

Opis stanowiska

Młodzieżowe Biuro Pracy jest publiczną jednostką działającą w ramach Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w poznańskich Ochotniczych Hufcach Pracy.
Pomagamy znaleźć pracę, wybrać drogę zawodową w oparciu o umiejętności i kompetencje a także pozyskać pracowników. Nasze usługi są całkowicie BEZPŁATNE.

Aktualnie wspieramy rekrutację na stanowisko:
DORADCA KLIENTA (Telefoniczny)
Miejsce pracy : Poznań

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego Młodzieżowego Biura Pracy - ul. 28 Czerwca 211, nieopodal szpitala HCP, przy hotelu Korel, nad bankiem PKO, poniedziałek-piątek między 8:00 a 15:30, 1 piętro pokój 101.

Zakres obowiązków:
- obsługa infolinii wychodzącej,
- informowanie o nowych produktach bankowych,
- sprzedaż produktów bankowych,
- utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Wymagania

- ukończony 18 rok życia,
- minimum średnie wykształcenie,
- umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office.
- mile widziane (choć NIE WYMAGANE) doświadczenie.

Oferujemy

- umowę zlecenia (dla osób nieuczących się ze składkami ZUS),
- pracę w wymiarze 3/4 lub pełnego etatu,
- wynagrodzenie 13,50 zł brutto za godzinę + premie,
- zdobycie doświadczenia zawodowego.