Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Dystrybutor Gazet Reklamowych

Łódź

, Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.

Dystrybutor Gazet Reklamowych
Łódź

Opis stanowiska

Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o. o. Sp. k. poszukuje osób z Łodzi na stanowisko: DYSTRYBUTOR GAZET REKLAMOWYCH.

Zatrudnimy osoby zainteresowane dodatkową pracą polegającą na roznoszeniu materiałów reklamowych firmy Kaufland Polska Markety.

Wymagania

- ukończone 16 lat (co do dnia)
- dyspozycyjność w środy
- dobrą kondycję fizyczną
- konto bankowe
- uczciwość i gotowość do sumiennego wypełniania warunków podpisanej umowy

Proponujemy zajęcie polegające na rozprowadzaniu gazety reklamowej naszej firmy. Dystrybucja odbywać się będzie w środy do godziny 18:00, około 5 godzin pracy, płatne raz w miesiącu, w zależności od ilości rozniesionych gazet:

200 PLN - 250 PLN/miesiąc

Umowę podpisujemy na czas nieokreślony.

Oferujemy

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez Kaufland Polska Markety sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (z późn. zm.)„

Spółka Kaufland Polska Markety spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedziba we Wrocławiu (al. Armii Krajowej 47, 50-541 Wrocław) oświadcza, że:
- jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych,
- przekazanie danych osobowych jest dobrowolne,
- Kandydat przekazujący dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- dane osobowe nie są udostępniane podmiotom trzecim.