Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku KONSULTANT DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI

Rzeszów

, UniCall Communication Group

KONSULTANT DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI
Rzeszów

Opis stanowiska

UniCall Communication Group - jedna z największych w Europie firm świadczących usługi związane z telemarketingiem, obecnie poszukuje 5 osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
- telefoniczna sprzedaż produktów
- profesjonalna obsługa klienta

Wymagania

- komunikatywności
- umiejętności obsługi komputera
- dobrej dykcji
- pewności siebie

Oferujemy

- pracę od poniedziałku do piątku
- pracę w godzinach 9-17 lub 17-21
- atrakcyjne wynagrodzenie: stała stawka godzinowa (9 zł brutto)+bonusy premiowe+nagrody rzeczowe
- możliwość umowy o pracę
- liczne szkolenia
- pracę w przyjaznej atmosferze

PIERWSZE SZKOLENIE JUŻ W CZWARTEK!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. W tytule formularza należy wpisać nr referencyjny: 9/17/RZ.

W CV prosimy umieszczać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu rzeszowiak.pl