Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Żary
    (23-425)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Żary

, Randstad Polska Sp z o.o.

Pracownik produkcji
Żary

Opis stanowiska

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Żar, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik/-ca produkcji

Zakres obowiązków:
• prace manualne
• praca na produkcji

Wymagania

• gotowość do podjęcia pracy od zaraz
• zdolności manualne
• precyzja
• mile widziane doświadczenie na produkcji
• dyspozycyjność
• praca w systemie II zmianowym

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie
• miłą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."