Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Bydgoszcz

, aboutyou

MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji finansowej, zajmującej czołowe miejsce wśród firm w swojej branży w Polsce oraz w Europie poszukujemy do nowego
Oddziału Klienta VIP
osób na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:
• Do podstawowych zadań Managera należy: zarządzanie zespołem Specjalistów i Doradców Klienta VIP poprzez rekrutację, szkolenie i coaching podległych pracowników.

Wymagania

• Minimum 2 letniego doświadczenia w handlu – sprzedaży.
• Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
• Minimum średniego wykształcenia.
• Skuteczności w osiąganiu zaplanowanych celów.
• Silnej motywacji do pracy.
• Zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych.

Oferujemy

• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycja na rynku.
• Stabilność zatrudnienia.
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
• Bardzo dobre warunki finansowe.
• Profesjonalne szkolenia.
• Możliwości rozwoju zawodowego.
• Pełne wsparcie firmy w początkowym okresie pracy.

Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."