Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Zawiercie
    (42-400)

Praca na stanowisku Eck Pascal Zatrudni Dyrektora Ds. Dydaktycznych

Zawiercie

, ECK PASCAL - OGÓLNOPOLSKA SIEĆ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH

Eck Pascal Zatrudni Dyrektora Ds. Dydaktycznych
Zawiercie

Opis stanowiska

Ogólnopolska sieć szkół w Polsce poszukuje kandydata na stanowisko dyrektora ds. dydaktycznych (dyrektora szkoły) do swojego oddziału w Zawierciu.

Wymagania

1. Chęci do pracy. Zaangażowanie w rozwój oddziału. Dyspozycyjnosć w weekendy.
2. Wykształcenie wyższe magisterskie.
3. Przygotowanie pedagogiczne.
3. Znajomość prawa i przepisów oświatowych.
4. Doświadczenie pedagogiczne w pracy (preferowane szkoły średnie).
5. Mile widziany stopień nauczyciela mianowanego. (nauczyciel czynny zawodowo).
6. Doskonała organizacja pracy.

Oferujemy

Do obowiązków Dyrektora należeć będzie m.in: opieka dydaktyczna nad oddziałem szkoły, zarządzanie kadrą dydaktyczną, sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją programów nauczania, nadzór nad jakością kształcenia i dokumentacją szkoły, reprezentowanie szkoły na zewnątrz.