Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Samodzielny Referent do spraw Kadr i Płac (7/8 etatu)

Katowice

, POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW "SPOŁEM" W KATOWICACH

Samodzielny Referent do spraw Kadr i Płac (7/8 etatu)
Katowice

Opis stanowiska

Znajomość prawa pracy i prawa ubezpieczeń społęcznych (Kadrowa i Płacowa). Rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń. Prowadzenie prac płacowych.

Wymagania

-wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
- wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata w dziale kadrowo - płacowym
- wymagana znajomość prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych
- wymagane znajomość systemu kadry - place
- umiejętność obsługi komputera
- umiejętność obsługi programu PŁATNIK

Oferujemy

- wynagrodzenie: 2400 zł/brutto
- pracę na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy, docelowo pracę na umowę na czas nieokreślony
- pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy (87,50%).
- pracę w godzinach: 8:00-15:00.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu pup.katowice.pl.