Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Tczew
    (83-100)

Praca na stanowisku Księgowa/Księgowy

Tczew

, ACTIO-HR

Księgowa/Księgowy
Tczew

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. - dla Naszego Klienta - znanej firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki:
Pomoc we wdrażeniu systemu Oracle w dziale księgowości,
Wsparcie działu księgowości,
Podstawowe zadania w księgowości: księgowanie faktur, uzgadnianie i weryfikacja kont księgowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych,
Przygotowywanie sprawozdań finansowych i innych raportów finansowych,
Prowadzenie rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji podatkowych,
Monitorowanie zmian w przepisach,

Wymagania

Min. 2- letnie doświadczenie na stanowisku księgowej (mile widziane w firmie produkcyjnej),
Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
Dobra znajomość programu ORACLE – warunek konieczny,
Dobra organizacja stanowiska pracy,
Rzetelność, systematyczność, sumienność,
Komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie.