Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Mistrz produkcji

Zielona Góra

, Randstad Polska Sp z o.o.

Mistrz produkcji

Opis stanowiska

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, firmy z branży drzewnej, zlokalizowanej w okolicach Zielonej Góry, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
mistrz produkcji

Zakres obowiązków:
• nadzór nad prawidłowym przebiegiem podległych faz produkcji
• dbałość o utrzymanie wysokich standardów jakościowych produkowanych wyrobów
• realizacja planowanych celów operacyjnych
• zarządzanie podległymi pracownikami (30 – 40 osób)

Wymagania

-wykształcenie min. średnie (wyższe techniczne – dodatkowy atut)
-min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku w branży drzewnej
-doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
-znajomość przepisów z zakresu BHP
-znajomość metodologii Lean Manufacturing - mile widziane
-znajomość j. niemieckiego – mile widziane
-znajomość pakietu MS Office
-komunikatywności, Sumienności
-inicjatywa i zaangażowania
-umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)