Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Hotel/Restauracja

Szczecin

, ALP-Personalberatung

Hotel/Restauracja
Szczecin

Opis stanowiska

ALP Personalberatung firma z 10-letnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług rekrutacyjnych i zatrudniania uprzejmie informuje, że poszukujemy osoby chętne do podjęcia pracy sezonowej (kwiecień – wrzesień) w renomowanych hotelach, ośrodkach wypoczynkowych
i restauracjach na terenie Niemiec (kurorty Landów Północnych) na stanowiska:
- recepcjonistka/recepcjonista i portier,
- pokojówka (room sernice)
- kucharz
- obsługa kuchni
- obsługa restauracji (kelner/kelnerka).
Chętnym, którzy lubią wyzwania zapewniamy indywidualny rozwój zawodowy, zdobycie doświadczenia zawodowego, kulturalnego i językowego.

Wymagania

- formę zatrudnienia – kontrakt zgodny z niemieckim prawem pracy
- sprawdzone i bezpieczne miejsce pracy, legalną formę zatrudnienia
- atrakcyjne zarobki oraz opłacone składki ubezpieczeniowe wymagane w Niemczech
- koszt zakwaterowanie ponosi pracodawca
- indywidualne warunki płac jest uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

Oferujemy

- doświadczenie (minimum 1 rok doświadczenia)
- predyspozycje (komunikatywność i wysoka kultura osobista)
- w przypadku stanowisk (recepcja, portier i kelner/kelnerka) dobra znajomość języka niemieckiego
w stopniu „B1” lub „B2.”