Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Elektryk stoczniowy

Gdańsk

, El Marine s.c.

Elektryk stoczniowy
Gdańsk

Opis stanowiska

- Zamykanie przejść kablowych
- Układanie kabli
- Podłączanie osprzętu elektrycznego

Wymagania

- Umiejętność czytania rysunków elektrycznych
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia SEP

Oferujemy

- Praca na podstawie Umowy o Dzieło, bądź Umowy Zlecenia;
- miejsce pracy: Stocznie w Gdańsku
- Dla osób wyróżniających się serwisowe wyjazdy na statki pasażerskie
- Stawki od 18-27 zł brutto w zależności od doświadczenia