Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kelner - obsługa śniadań hotelowych

Gdańsk

, Hotel Scandic Gdańsk

Kelner - obsługa śniadań hotelowych
Gdańsk

Opis stanowiska

- witanie i obsługa gości indywidualnych oraz grupowych,

- udzielanie informacji na temat oferty,

- utrzymywanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- dyspozycyjność,

- dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,

- dbałość o szczegóły i profesjonalizm,

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

- znajomość j. angielskiego/niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

- stabilne warunki wynagradzania,

- możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,

- praca w systemie zmianowym,

- miłą atmosferę,

- szkolenia wewnętrzne,

- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej sieci hotelowej.