Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Praca na stanowisku Pracownik Magazynu

Pruszcz Gdański

, Progres HR

Pracownik Magazynu

Opis stanowiska

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: PM/07

Obowiązki:
•przygotowywanie towarów do wysyłki
•załadunki i rozładunki towarów
•praca ze skanerem,
•segregowanie kartonów na właściwe kierunki doręczenia,
•Utrzymanie czystości i porządku
•bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP
•bezwzględne przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie

Wymagania

•wykształcenie min. zawodowe,
•doświadczenie w pracy w magazynie mile widzianym
•gotowość pracy w systemie dwu zmianowym ( od pon. do pt.)
•uczciwość i systematyczność
•umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy

•pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
•pracę na podstawie umowy zlecenie
•możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na magazynie
•atrakcyjna stawka wynagrodzenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."