Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Chojnice
    (89-600)

Praca na stanowisku Asystent/Asystentka Dziale Handlowym

Chojnice

, Regalux

Asystent/Asystentka Dziale Handlowym
Chojnice

Opis stanowiska

Firma REGALUX, oferująca kompleksowe rozwiązania magazynowe i zajmująca się profesjonalnym projektowaniem przestrzeni magazynowej oraz sprzedażą regałów magazynowych, obecnie poszukuje osobę do pracy na stanowisko:

ASYSTENT/ASYSTENTKA W DZIALE HANDLOWYM
miejsce pracy: Topole k/Chojnic

Opis stanowiska pracy:

wsparcie obsługi administracyjnej działu handlowego,
sporządzanie ofert handlowych i ich realizacja,
tłumaczenie dokumentacji oraz sporządzanie pism w j.angielskim,
kontakt z klientem zagranicznym,

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie,
min. 2 letnie doświadczenie jako pracownik biurowy np. w dziale handlowym, zakupów, itp.,
wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji handlowych,
znajomość prawa celnego,
bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
umiejętność pracy pod presją czasu,
znajomość branży w której działa firma będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji,
umowę na zastępstwo,
niezbędne narzędzia pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze,