Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku TELEMARKETER/-KA

Warszawa

, RSC AutoID Distribution

TELEMARKETER/-KA
Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie kontaktów do nowych klientów przez telefon i e-mail, przedstawianie pełnej oferty firmy w zakresie oferowanych urządzeń, usług i rozwiązań, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

orientacji na klienta i rezultat, komunikatywności i umiejętności autoprezentacji, mile widziane doświadczenie w sprzedaży przez telefon, bardzo dobrej obsługi komputera (Pakiet Office i poczta e-mail), wykształcenie min. średnie.

Oferujemy

- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (18 lat na rynku automatycznej identyfikacji i znakowania towarów),
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- pracę w systemie jednozmianowym (pn-pt),
- liczne szkolenia podnoszące umiejętności i kompetencje zawodowe,
- rodzinną atmosferę pracy.