Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Koordynator Biura

Warszawa

, Dr. Vist Chemie Sp. zoo

Koordynator Biura
Warszawa

Opis stanowiska

Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku profesjonalnych środków utrzymywania higieny. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do kierowania i zarządzania biurem.
Opis stanowiska:
Obsługa zleceń i zakupów surowców , fakturowanie
Koordynacja pracy biura
Dobra komunikacja z klientem
Administrowanie biurem

Wymagania

- otwartość na wyzwania oraz duża chęć do pracy
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- wysoka kultura osobista, entuzjazm, dobra organizacja pracy
- samodzielność i zdecydowanie w działaniu
- doświadczenie w branży chemicznej mile widziane

Oferujemy

- zdobycie cennego doświadczenia z branży chemicznej
- pracę w ambitnym zespole oraz przyjazną atmosferę
- możliwość szybkiego rozwoju oraz awansowania