Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rymanów
    (38-480)

Praca na stanowisku Czynności pomocnicze na sklepie

Rymanów

, Sanpro Job Service BPO

Czynności pomocnicze na sklepie
Rymanów

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE Sp. .z o.o. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów osób do wykonywania:

Miejsce zlecenia:
Rymanów

Zakres czynności:
- Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami Użytkownika,
- Rozładunek dostaw towarów
- Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów
- Czynności porządkowe

Wymagania

-chęć do pracy
-dyspozycyjność od pon. do nd.
- aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy

Warunki:
-umowa zlecenie
-praca na 2 zmiany
-praca od zaraz do 31.03.2016

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".