Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecinek
    (78-400)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Szczecinek

, Kronospan Szczecinek

Specjalista ds. Zakupów Technicznych
Szczecinek

Opis stanowiska

Chcesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie w przemyśle drzewnym? Chcesz podzielić się z nami doświadczeniem, które zdobyłeś do tej pory i zyskać jeszcze więcej? Czy interesuje Cię Twój dalszy rozwój?

Firma Kronospan Szczecinek obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW TECHNICZNYCH

Miejsce pracy: Szczecinek
nr ref. SZTSZ 01/15

Zadania:
 efektywne poszukiwanie dostawców, analiza cen oraz warunków dostaw,
 negocjowanie kontraktów z dostawcami,
 rozliczanie dostaw – dekretacja faktur zakupowych.

Wymagania

 umiejętność prowadzenia negocjacji,
 dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
 znajomość zagadnień gospodarki magazynowej i zakupowej,
 doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane,
 umiejętność pozyskiwania nowych dostawców,
 wykształcenie wyższe.

Oferujemy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)