Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku PARTNER KANCELARII / DORADCA KLIENTA

Gdańsk

, Kancelaria Prawna Fiberit

PARTNER KANCELARII / DORADCA KLIENTA
Gdańsk

Opis stanowiska

Wzrost zapotrzebowania na nasze usługi i związany z tym rozwój Kancelarii powoduje, że stale powiększamy nasz zespół.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Doradca Klienta/Partner Kancelarii.

Do zadań Kandydata należeć będzie:
- aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych - - przez Kancelarię produktów,
- nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
- zawieranie umów z Klientami,
- kreowanie pozytywnego wizerunku Kancelarii.

Wymagania

- samodzielność, zaangażowanie i inicjatywę w działaniu,
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
- otwarcie na podnoszenie wiedzy i kwalifikacji,
- wysoką kulturę osobistą i empatię,
- determinację w dążeniu do postawionych celów,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług prawnych.

Oferujemy

- jasne zasady wynagrodzenia (prowizja od sprzedaży),
- nieograniczone zarobki zależne od wkładu pracy,
- elastyczny czas pracy,
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
- dostęp do materiałów marketingowych (teczki, wizytówki, ulotki, plakaty, własna strona www),
- system monitoringu zleconych spraw dostępny z przeglądarki www,
- kompleksowe szkolenie wprowadzające do pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"