Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcyjny

Poznań

, Manpower Group

Pracownik Produkcyjny
Poznań

Opis stanowiska

Miejce pracy: Komorniki

Do zadań wykonywanych na tym stanowisku należeć będą:

• składanie plastikowych części
• ocena i pakowanie towaru
• zabezpieczenie towaru przed transportem
• wypełnianie prostych dokumentów produkcyjnych

Wymagania

Nasze wymagania:

• dbałość o szczegóły
• zdolności manualne
• dyspozycyjność (3 zmiany, 4 brygady)
• mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

Oferujemy

Nasza oferta:

• umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie - 14 zł brutto / godz.
• praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zorganizowany dojazd pracowniczy z Kościana

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres angelika.manczak@manpower.pl lub kontakt telefoniczny  pod nr tel. 602 705 843 lub 668 895 918

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.