Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik Serwisu Sprzątającego

Warszawa

, Manager ds. rekrutacji

Pracownik Serwisu Sprzątającego
Warszawa

Opis stanowiska

Jesteśmy z jednym z największych pracodawców w Warszawie i okolicach
Jesteśmy najlepszą firmą dostarczającą usługi utrzymania czystości i higieny, home clearing i office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, apartamentach i willach oraz w budynkach użyteczności publicznej.

Dołącz do naszego Serwisu już dziś!

Opis stanowiska:
• Rutynowe sprzątanie pomieszczeń higieniczno-sanitarnych (toalety, prysznice, szatnie)
• Czyszczenie umywalek, toalet, kafelek oraz luster
• Szorowanie i mycie podłóg i okien
• Opróżnianie koszy na śmieci
• Dodatkowe czynności w zakresie utrzymania porządku

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Motywacja i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków
• Dyspozycyjność, solidność i dokładność
• Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
• Mile widziane posiadanie książeczki SANEPID

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w jednej z najlepszych firm sprzątających
• Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
• Pakiet szkoleń rozwojowych
• Miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane pracą, jeżeli spełniasz Nasze oczekiwania wyślij swoje CV.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.u.133 poz.883”

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.