Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku MOBILNY REKRUTER

Szczecin

, CONTRAIN

MOBILNY REKRUTER
Szczecin

Opis stanowiska

Grupa Contrain, działająca w Polsce od 1998 roku, jest częścią polsko-holenderskiej grupy kapitałowej. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji i zatrudniania pracowników za granicą. Współpracujemy z klientami w Polsce, Holandii, Niemczech, Belgii i Szwajcarii.
Posiadamy polskie i zagraniczne certyfikaty, które potwierdzają naszą rzetelność i działalność
w oparciu o legalne rozwiązania.
Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:
Miejsce wykonywania pracy: województwo zachodniopomorskie

Jeśli:
• chcesz dorobić lub szukasz stałej pracy,
• lubisz rozmawiać z ludźmi,
• masz co najmniej średnie wykształcenie,
• jesteś osobą dynamiczną, samodzielną i nastawioną na cel,
• posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód,
• znasz lokalny rynek pracy?

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania

• poszukiwanie osób zainteresowanych pracą w Holandii, Niemczech, Belgii
w branżach: logistyka, rolnictwo, ogrodnictwo, produkcja,
• prowadzenie terenowych spotkań informacyjnych dla kandydatów,
• przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami – telefonicznych, bezpośrednich,
• prowadzenie i uaktualnianie bazy kandydatów i pracowników.

Oferujemy

• elastyczne warunki pracy,
• atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów,
• współpracę z renomowaną Agencją Pracy,
• nowe wyzwania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
• możliwość długofalowej współpracy.