Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Jelcz-Laskowice
    (55-220)

Praca na stanowisku Starszy Księgowy

Jelcz-Laskowice

, Międzynarodowa firma produkcyjna

Starszy Księgowy

Opis stanowiska

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
nr ref.: 8349/SK

Obowiązki:
- współprowadzenie księgowości spółki produkcyjnej
- udział w audytach finansowych
- sporządzanie raportów do GUS oraz NBP
- wsparcie głównej księgowej w zamknięciach miesięcznych
- nadzór nad prawidłowością sald księgi głównej
- wsparcie merytoryczne działu księgowości
- współtworzenie deklaracji VAT , VAT-UE oraz innych

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii
- min. 3 letnie doświadczenie w pracy w strukturach księgowych przedsiębiorstw
- bardzo dobra znajomość systemu SAP oraz programu MS Excel
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
- zdolność analitycznego myślenia, samodzielność oraz inicjatywa w doskonaleniu procesów finansowo-księgowych
- dokładność, sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy

- interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom zewnętrznym i wewnętrznym
- bogaty pakiet socjalny
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.