Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Agent Ubezpieczeniowy

Bielsko-Biała

, Oddział Bielsko-Biała

Agent Ubezpieczeniowy

Opis stanowiska

Chcesz podjąć pracę w renomowanej firmie, która da Ci duże możliwości rozwoju? A może chcesz coś zmienić w swoim zawodowym życiu?
Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorcze, lubiące kontakt z ludźmi osoby, stawiające na swój rozwój i karierę!
Pokażemy jak jednocześnie cieszyć się ze swojej pracy i dobrze zarabiać!

Właśnie wprowadzimy rekrutację na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalne doradztwo oraz aktywną sprzedaż w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długofalowych relacji z klientem, doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie,
• Niekaralność,
• Zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży,
• Zaangażowanie i zorientowanie na osiąganie celów,
• Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• Umiejętność planowania czasu pracy i efektywne go wykorzystywanie,
• Pozytywne nastawienie wobec pracy w branży ubezpieczeniowej,
• Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• Atrakcyjny system prowizyjny oraz premiowy,
• Stałe profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• Możliwość rozwoju i awansu na stanowiska kierownicze,
• Stabilną karierę w międzynarodowej organizacji,
• Wsparcie doświadczonego kierownictwa na każdym etapie współpracy.

Prosimy o dopisanie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883”