Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Czechowice-Dziedzice
    (43-502)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Czechowice-Dziedzice

, A-Trybut

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:
Pracownik produkcji (oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)
Miejsce pracy: Czechowice - Dziedzice
Oferujemy:
Praca w systemie trzyzmianowym, lub czterobrygadowym
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą długotrwałej współpracy
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dodatki za pracę w systemie czterobrygadowym, oraz dodatki stanowiskowe
Pracodawca pokrywa połowę kosztów przejazdów pracowniczych m.in. z Oświęcimia, Pszczyny, Brzeszcz, Bestwiny, Woli czy Chybia…

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w branży automotive
Kontrola jakościowa produktów
Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
Zapewnienie ciągłości produkcji

Wymagania

Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
Dyspozycyjność do zatrudnienia na pełen etat w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
Chęć do pracy
Rzetelność i sumienność

Oferujemy

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."