Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku OPERATOR URZĄDZENIA DRUKUJĄCEGO

Białystok

, Inspiraktiv

OPERATOR URZĄDZENIA DRUKUJĄCEGO
Białystok

Opis stanowiska

Osoba będzie odpowiedzialna za DTP i wydruk na urządzeniu HP LATEX 360.
Dodatkowo musi ogarniać ploter tnący (przygotowanie procesu i cięcie) oraz inne urządzenia do finishingu wydruków.
Poszukujemy osoby z wiedzą techniczną i technologiczną na temat druku wielkoformatowego.

Wymagania

-Świetna znajomość pakietu Adobe
-Świetna znajomość procesów DTP i zasad druku cyfrowego
-Doświadczenie w cięciu grafiki do druku
-Poczucię humoru i dystans do życia

Dodatkowymi atutami będą:
-Kreatywność
-Otwartość na nowe technologie
-Doświadczenie w aplikacji wydruków

Oferujemy

-Pracę z nienapinającą się kadrą
-Wolne wszystkie weekendy
-Pracę od 8 do 16
-Przynajmniej dwa dwutygodniowe urlopy w roku
-Świetną atmosferę
-Dobre pieniądze
-min. 2000 zł netto

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu bialystokonline.pl