Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Developer PHP

Gdańsk

, NET PC

Developer PHP
Gdańsk

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu realizującego projekty wg Agile i Scrum, wykorzystującego w codziennej pracy m in. następujące narzędzia i technologie: GIT; PHPStorm; Jenkins - Continuous Integration, Deployment; Symfony2, REST; Code Review.

Będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji webowych i mobilnych z wykorzystaniem OOP PHP 5, JavaScript, AngularJS.
Będzie budować nowe funkcjonalności w dedykowanym oprogramowaniu wytwarzanym na potrzeby naszych klientów i firmy.
Będzie mieć wpływ na kształt i rozwój tworzonego oprogramowania.

Wymagania

Osoba, jakiej poszukujemy posiada:

doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (PHP, MySQL) - min. rok.
wykształcenie kierunkowe, informatyczne (lub w trakcie studiów)
następujące kompetencje:
bardzo dobrze zna OOP PHP 5
zna Symfony2
dobrze zna zagadnienia związane z projektowaniem i optymalizacją relacyjnych baz danych
dobrze zna JavaScript i CSS.
cechy osobowości:
szybko przyswaja nową wiedzę
potrafi rozwiązywać problemy
pracuje terminowo i odpowiedzialnie współpracuje z zespołem
jest otwarta, pomysłowa i zaangażowana w to, co robi.

Oferujemy

ciągle nowe wyzwania programistyczne
uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
realny wpływ develperów na rozwój i kształt tworzonego oprogramowania
możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych oraz szkoleniach wewnętrznych
umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
dofinansowanie do karty Multisport
niebanalne położenie biura i ładne widoki - Góra Gradowa (dogodny dojazd również komunikacją miejską - biuro blisko Dworca Głównego PKP/PKS)
elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 07:30 a 10:00)
kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.