Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doradca Usług HR

Gdańsk

, PERSPECTA

Doradca Usług HR
Gdańsk

Opis stanowiska

• Kontakt z klientami oraz kompleksowe doradztwo w zakresie sprzedaży usług HR
• Budowanie długofalowych relacji z Klientami
• Tworzenie ofert handlowych
• Opracowywanie analiz i weryfikacja rynku dla potrzeb projektowych
• Współpraca z działem marketingu
• Dbanie o wysoki poziom świadczonych usług

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
• Min. 2 letnie doświadczenie w kontaktach z Klientami
• Wiedza oraz zainteresowanie obszarem HR
• Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
• Wysoka motywacja oraz nastawienie na realizację celu
• Dostęp do Internetu

Oferujemy

• Umowę o dzieło przez okres 3miesięcy, następnie umowę o pracę
• Pracę w systemie prowizyjnym – 20% ze sprzedanych usług
• Zdobycie szerokiego doświadczenia w branży HR
• Możliwość rozwoju i zbudowanie ścieżki kariery w branży HR
• Elastyczny czas pracy, umożliwiający pogodzenie innych zajęć – praca w systemie Home Office
• Kompleksowy pakiet szkoleń