Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-246)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy
Katowice

Opis stanowiska

Recon Consulting Sp. Z o.o. Posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 10623, obecnie dla naszego Klienta, branża poligraficzna, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

 Miejsce pracy: Katowice

Recon Consulting Sp. Z o.o. poszukuje osób z doświadczeniem w pracy w branży poligraficznej w zakresie druku m. in. cyfrowego, projektowaniu i kreacji wizerunku, produkcji stron www i innych usług interactiv.

Nasz Klient oferuje umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy i szeroko rozumiany rozwój zawodowy.

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży oraz budowanie nowych kontaktów biznesowych.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz odnowa kontaktów z klientami byłymi,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Monitoring rynku w zakresie pozyskiwania nowych odbiorców produktów,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie ofert, wycen, prezentacji,
  • Weryfikacja potrzeb Klientów,
  • Negocjacje handlowe,
  • Doradztwo w rozwiązywaniu problemów związanych z drukiem,
  • Praca w oparciu o wewnętrzny system komputerowy CRM.

Wymagania

  • Doświadczenia w branży poligraficznej,
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca,
  • Praktycznej umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Zamiłowania do handlu,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • Dużej motywacji do pracy,
  • Umiejętności negocjacyjnych,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stałą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne akcesoria do pracy ( laptop, telefon ),
  • Samochód do wykorzystania w godzinach pracy,
  • Atrakcyjny system premiowania.