Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciuel Handlowy

Łódź

, Przedstawiciuel Handlowy

Przedstawiciuel Handlowy
Łódź

Opis stanowiska

Firma NOWATOR jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w branży odnawialnych źródeł energii. Jako dystrybutor najlepszych kolektorów słonecznych oraz paneli fotowoltaicznych zajmuje się ich sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Do obowiązków należy:

Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych - prowadzenie spotkań indywidualnych oraz zawieranie umów z klientami na swoim terenie
Przygotowywanie ofert dla klientów
Aktywne pozyskiwanie klientów
Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i wyników

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
Wysoka kultura osobista
Łatwość nawiązywania kontaktów
Systematyczność, wytrwałość, sumienność oraz umiejętność autoprezentacji

Oferujemy

Bardzo wysokie prowizje
Po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
materiały oraz pomoc podczas przeprowadzania spotkań;
wsparcie merytoryczne, techniczne oraz reklamowe
szkolenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."