Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Buk
    (32-075)

Praca na stanowisku Inżynier w Dziale Obsługi Klienta

Buk

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Inżynier w Dziale Obsługi Klienta
Buk

Opis stanowiska

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta, producenta uziemień i ochrony odgromowej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niepruszewo k/Buku
Nr ref.: ele/nie/2016

Do zadań Pracownika będzie należało:
- doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
- prezentacja oferty handlowej obejmującej systemy uziemiające,
- kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami firmy,
- utrzymywanie kontaktów handlowych z dostawcami,
- udział w procesie doskonalenia produktów.

Wymagania

- ma wykształcenie techniczne (elektryka, energetyka),
- zna zagadnienia z zakresu instalacji i systemów uziemiających,
- biegle rozmawia się w języku angielskim,
- posiada umiejętność prowadzenia prezentacji, szkoleń,
- ma prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,
- możliwość awansu zawodowego,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia, ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania, oraz że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.