Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Ełk
    (19-300)

Praca na stanowisku Kierownik sklepu

Ełk

, ARHELAN Burzyńscy sp.j.

Kierownik sklepu
Ełk

Opis stanowiska

ARHELAN Burzyńscy sp.j. zatrudni osobę na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za:
- nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem placówki,
- realizację planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań,
- nadzorowanie i organizowanie pracy podległego personelu,
- optymalne zaopatrzenie i wystrój sklepu,
- prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie ze standardami firmy,

Wymagania

Oczekujemy:
- doświadczenia na stanowisku kierowniczym, mile widziane w handlu,
- umiejętności zarządzania i motywowania podległego zespołu,
- biegłej znajomości obsługi komputera,
- zaangażowania i samodzielności w działaniu,
- mile widziane aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- wynagrodzenie uzależnione od efektów,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych).

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl